Oferta dla Inwestorów

Golf w Polsce z roku na rok zdobywa coraz więcej zwolenników. Niestety ilość nowych golfistów nie idzie w parze z ilością nowych pól golfowych. Koszt budowy driving range to co najmniej kilkaset tysięcy złotych. Więc jak najłatwiej zorganizować atrakcyjne miejsce do gry w golfa ? Jak inwestując nieduże środki finansowe podnieść atrakcyjność inwestycji, zainteresować nowych klientów ?

graj w golfa

Zestaw 3 połączonych stanowisk.

Inwestycja w golf może okazać się idealnym rozwiązaniem. Golfiści to ludzie z pasją która może okazać się argumentem do wyboru Twojej inwestycji.

Zorganizuj miejsce dla golfistów, miejsce dla graczy aby mogli codziennie doskonalić swoje umiejętności. Każda taka inwestycja pozwala zainteresować golfem wielu ludzi którzy dotychczas nie mieli możliwości poznać tak szlachetnego sportu jakim jest golf. Daj swoim Klientom miejsce gdzie będą realizować swoją pasje. Hotel, klub sportowy, szkoła, agroturystyka - w każdym miejscu można trenować grę w golfa.

Zainwestuj w PlayMoreGolf.

Standardowy zestaw do użytku komercyjnego PlayMore80 to:

Solidna stalowa konstrukcja o rozmiarze 300x300x300cm (szer. x dł. x wys.). Konstrukcja jednostanowiskowa – konstrukcje można łączyć ze sobą tworząc większą ilość stanowisk. Na specjalne zamówienie wykonujemy konstrukcję o innych rozmiarach.

Siatka „CacheNet” o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne. Siatka instalowana za pomocą stalowych linek. Dzięki takiemu rozwiązaniu siatka nie przesuwa się oraz solidnie zamocowana jest do konstrukcji.

Siatka „ImpactNet” – jest to dodatkowa siatka instalowana jako drugi element pochłaniający energię uderzonej piłki. Takie rozwiązanie pozwala wydłużyć żywotność siatek, oraz ma duży wpływ na bezpieczeństwo trenującego.

Mata treningowej „Easy Swing Pro” rozmiar 150x150 cm. Mata posiada 4 otwory na tee.

Podstawa maty - solidna drewniana konstrukcja która zabezpiecza matę przed przesówaniem się podczas treningu.

Dołek do doskonalenia uderzeń putterem.

Sztuczna trawa która służy jako podstawa pod konstrukcję główną (rozmiar: 400x400 cm) oraz 3 gumowe tee.

Zainwestuj w golf to się opłaca !

Cennik

Sprzedaż wstrzymana: